Lot 25 Nº Batallada de La Campana de Gràcia. Entre 1881 i 1899

Setmanari satíric, republicà i anticlerical.

Precio 250,00 €
Setmanari satíric, republicà i anticlerical. Any XII, Batallada 621, 12 de maig de 1881. Any XII, Batallada 634, 31 de juliol de 1881. Any XIV, Batallada 760, 30 de desembre de 1883. Any XV, Batallada 810, 7 de desembre de 1884. Any XVI, Batallada 824, 15 de mars de 1885. Any XVI, Batallada 847, 23 de agost de 1885. Any XVI, Batallada 848, 30 de agost de 1885. Any XIX, Batallada 1001, 28 de juriol de 1888. Any XIX, Batallada 1019, 1 de desembre de 1888. Any XX, Batallada 1040, 27 de abril de 1889. Any XX, Batallada 1050, 6 de juliol de 1889. Any XXI, Batallada 1123, 29 de novembre de 1890. Any XXII, Batallada 1156, 18 de juliol de 1891. Any XXIII, Batallada 1184, 30 de janer de 1892. Any XXIII, Batallada 1252, 31 de desembre de 1892. Any XXIV, Batallada 1249, 29 de abril de 1893. Any XXIV, Batallada 1269, 16 de septembre de 1893. Any XXIV, Batallada 1280, 2 de desembre de 1893. Any XXVI, Batallada 1360, 15 de juny de 1895. Any XXVI, Batallada 1377, 12 de octubre de 1895. Any XXVI, Barrallada 1388, 28 de desembre de 1895. Any XXVIII, Batallada 1481, 2 de octubre de 1897. Any XXIX, Batallada 1531, 17 de setembre de 1898. Any XXIX, Batallada 1544, 17 de desembre de 1898. Any XXX, Batallada 1592, 18 de novembre de 1899. Estat correcte tenint present l'antigitat i qualitat del paper de l'època. Alguns plecs de la part del mig marcats o lleument estripats, per estar plegats com un diari durant molt de temps.
Autor Fundat per Innocenci López i Bernagosi
Editorial Llibreria Espanyola
Ciudad Barcelona
Encuadernación Rústega editorial
Páginas 4
Tamaño 28.5x39.5
Edición Entre 1881 i 1899

Destacados

Ver detalles
Alicia en el País de las Maravillas - Lewis Carroll
Alicia en el País de las Maravillas
Lewis Carroll
Luis Vives. Edelvives
2011
40,00 €
Ver detalles
Una tenería municipal en la Barcelona del siglo XVIII - J. M. San Ferran
Una tenería municipal en la Barcelona del siglo XVIII
J. M. San Ferran
Colomer Munmany, Fábrica de curtidos
1965
15,00 €
Ver detalles
Palabras menores - Pedro Lain Entralgo
Palabras menores
Pedro Lain Entralgo
Barna
1952
15,00 €